542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Back office – konsolidace a auto úvěry

Hledáme novou posilu do našeho třináctičlenného týmu, který má starosti schvalování žádostí o konsolidaci půjček a žádostí na nákup automobilů a motorek.
Pokud Tě baví administrativa, práce na počítači a jsi komunikativní, rádi Tě uvítáme v našem týmu.

Co u nás budeš dělat:

 • Starat se o to, abychom klientům správně a včas schválili žádost o auto úvěr nebo konsolidaci.
 • Zjišťovat a ověřovat informace nutné k posouzení žádostí a na základě nich rozhodovat o schválení či zamítnutí klienta.
 • Každý den si budeš volat a psát s našimi obchodními partnery, klienty i kolegy z firmy.
 • A protože chceme, aby klienti byli spokojeni, jsme k dispozici 7 dní v týdnu. Znamená to pro tebe, že budeš sem tam pracovat i o víkendu, ale volno budeš mít jiné dva dny v týdnu.

Co je pro nás ještě důležité:

 • Rád se učíš nové věci.
 • Umíš si pohlídat detaily.
 • Úspěšně jsi ukončil alespoň střední školu s maturitou.

Proč se ti s námi bude líbit:

 • Těší se na tebe fajn šéfka a kolegové.
 • Máme pro Tebe připravený balíček benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zvýhodněného čerpání firemních produktů, volnočasové poukázky atd.)
 • Naše kanceláře jsou kousek od hlavního nádraží v Brně – k nám to budeš mít blízko odkudkoliv.
 • A taky víme, že #hcnenijenprace.
 • Přidat se k nám můžeš od 1. ledna 2019.

Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit.

Kontakt

Home Credit a.s.
Zuzana Jabůrková
Nové sady 996/25
602 00  Brno-Staré Brno
Česká republika

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.