542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Vývojář

Chceš se stát vývojářem startupové projektu ve velké firmě?
Přidej se k našemu malému týmu a dělej velké věci!

Co u nás budeš dělat?

Analyzovat, vyvíjet a spravovat IT systém našeho inovativního, startup projektu KAMALi (nečekej tedy standartní korporátní procesy;-)) . Při vývoji využíváme převážně Microsoftí technologie (MSSQL, .NET Framework apod).

Co 100% potřebujeme aby si uměl?

  • Programovat C# aplikace v prostředí .NET Framework
  • Orientace ve front-end technologiích (HTML, CSS, Javascript) tak aby si byl schopen upravovat již vytvořené front endy.
  • Orientovat se v MSSQL minimálně na analytické úrovni.

Budeš mít velké + pokud budeš mít:

  • Znalost dalších technologií např. .NET Core
  • Hlubší znalost nějaké javascript knihovny, ideálně React.
  • Zkušenost s tvorbou API
  • Smysl pro humor
  • Mozek mezi ušima
  • Chuť na sobě pracovat

Co z toho budeš mít?

Vyleveluješ si u nás dovednosti a tím i mzdu (neboj nezačneš úplně od nuly)
Dostaneš super IT gear a něco navíc
Práci a zábavu v jednom

Kontakt

Home Credit a.s.
Andrea Škarková

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.