542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Práce na dobrém místě – Back office Kamali

Hledáme kreativní pomocníky, kteří budou klientům pomáhat přes telefon, email, chat nebo Facebook, dostat svoje peníze co nejrychleji na účet.

Více ti řekne vedoucí klientské péče Kuba:

„Ahoj, jsem Kuba, mám na starosti klientskou péči Kamali, a hledám parťáka do našeho osmičlenného týmu. Jak možná víš, snažíme se co nejrychleji dostat peníze ke klientům a tvým úkolem bude dopomoci k už tak vysoké klientské spokojenosti. S klienty budeš komunikovat hlavně přes telefon, chat, mail, Facebook. Nemusíš se bát, že bys něco nezvládl, se vším ti pomůžeme, navíc celý tým sedíme spolu, takže si můžeme vzájemně radit. Je pro nás však důležité, abys byl komunikativní, usměvavý člověk, co má rád změny, protože u nás se určitě nesetkáš se stereotypní prací. Pracujeme na 8 hodinové směny – naše oddělení funguje v čase 8:00 – 20:00 (pondělí – pátek) a budeme rádi, když se k nám přidáš co nejdřív, ideálně od 1.1.2019."

Co můžeš očekávat?

  • nástupní mzdu 20.000Kč, která se po roce navyšuje na 22.000Kč a po roce a půl na 25.000Kč
  • měsíční bonus v průměru 20% základní mzdy
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí (Nové Sady, Brno)
  • systém zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zvýhodněného čerpání firemních produktů, volnočasové poukázky atd.)

Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit.

Kontakt

Home Credit a.s.
Martina Malíková

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.