542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Odpolední a víkendová administrativa

Hledáte přivýdělek ke stávající práci, nebo studiu? Nebo jste na mateřské či rodičovské dovolené a můžete část času v týdnu věnovat nenáročné práci? Do našeho oddělení kompletace smluv v Brně na Nových sadech hledáme posily, které nám pomůžou s běžnou administrativní prací.

Co u nás budete dělat:

 • dohlédnete na to, aby všechny smlouvy byly bez chybičky
 • kontrolovat správnost doložených osobních dokladů
 • všechny informace evidovat v našem interním systému

Co od vás očekáváme:

 • můžete pracovat ve všední dny v čase 15:00 - 20:00, o víkendech a svátcích v čase 10:00 - 18:00 (na počtu směn se dohodneme)
 • vaší největší devízou je pečlivost
 • umíte pracovat samostatně a máte smysl pro detail
 • a jestli zvládáte psát všemi deseti, tak to bude určitě výhoda 🙂

Proč se vám u nás bude líbit:

 • rádi se s vámi domluvíme na dlouhodobé spolupráci
 • čekají vás moc fajn kolegyně, které vše vysvětlí a budou k dispozici, když si nebudete vědět rady
 • spolupracovat budeme v rámci DPP/DPČ
 • přidat se k nám můžete hned

Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit.

Kontakt

Home Credit a.s.
Marie Konrádová
Nové sady 25
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.