542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Bankéř/-ka v džínách

Nudné šedivé kostýmky, podpatky nebo kravata přísně ke krku a nepřátelská atmosféra v týmu. Děsilo vás toto nejvíc, když jste přemýšleli nad prací ve financích? To však v Home Creditu nehrozí. Na Telemarketingu jsme vlastně bankéři v džínách….

Co tedy děláme:

  • voláme si s klienty, kteří už znají nás a naše produkty. A navíc nemusí chodit nikam na pobočku.
  • zjistíme od nich, co plánují, co potřebují a jaký bude jejich další lepší příběh
  • vymyslíme pro ně nejlepší řešení a nabídneme nejlepší produkt
  • zavoláme jim, když mají čas a když se jim to hodí

Proč se vám u nás bude líbit:

  • jsme Home Credit. Takže jako doma.
  • pracujeme v pohodových kancelářích na dohled od hlavního nádraží. K nám to máte odkudkoliv blízko.
  • k pracovní smlouvě vám samozřejmě bude náležet prodloužená dovolená, stravenky, zdravotní volno, volnočasové poukázky, slevy na kulturu nebo příspěvek na penzijní připojištění

Jak se stát bankéřem v džínách:

  • prvně nám o sobě něco napište, všechny odpovědi projdeme a co nejdříve se ozveme (potřebujeme alespoň vzdělání s maturitou)
  • pozveme vás na setkání (a projdeme s vámi, co vás baví, z čeho máte radost a co vás motivuje)
  • když to dopadne, plácneme si a budeme se potkávat v pohodových kancelářích v Brně na Nových sadech 25. V džínách.

Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit.

Kontakt

Home Credit a.s.
Marie Konrádová
Nové sady 25
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.