542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Technická podpora online řešení

  • Hledáme nového kolegu, který se zaměří na hladký průběh integrace našich aplikací a služeb u zajímavých partnerů a doladí související procesy. Bude průběžně zajišťovat připravenost, potřebnou konfiguraci integračního, popřípadě i produkčního prostředí. Dle potřeby připraví data, nebo se i zapojí se do společného testování. Zprostředkovaně, nebo přímo bude radit externistům s implementací. Bude mít přehled o novinkách a změnách v rozhraní a bude je ověřovat a reagovat na jejich dopady. Doslova za zády bude mít vývojový tým, který ho podpoří, pokud si sám nebude vědět rady.
  • Očekáváme, že bude technicky zdatný, komunikativní, spolehlivý a uvítáme zkušenost s testování webových aplikací a služeb a jejich integrací. Bude se mu hodit i alespoň základní znalost SQL a neztratí se ani zkušenost s IT podporou a ticketovacími nástroji. Nebude mu vadit příležitostně se zapojit i do činností souvisejících s aplikační podporou.

Co na oplátku můžeme nabídnout my?

  • máme pro Tebe připravený balíček benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zvýhodněného čerpání firemních produktů, volnočasové poukázky atd.)
  • naše kanceláře jsou jako doma a navíc kousek od hlavního nádraží – k nám to budeš mít blízko odkudkoliv
  • příjemná atmosféra v malém týmu
  • další rozvoj a vzdělávání je u nás samozřejmostí
  • a taky víme, že #hcnenijenprace
  • přidat se k nám můžeš ihned

Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit.

Kontakt

Home Credit a.s.
Andrea Škarková

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.