542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Parťák pro tým retence

Neodcházej… Poběž k nám! Do retenčního týmu! Zachraňuj s námi klienty, ať nemusí odcházet jinam, ale mají se lépe u nás! Staň se naším parťákem v retenčním týmu.

Proč se ti u nás bude líbit?

 • Dáme ti do ruky „Esa“, která ti pomohou to správné řešení nalézt a překonat všechny námitky
 • Budeš mít super kolegy v týmu a hlavně velké možnosti, jak se zdokonalit nebo kariérně růst

A navíc:

 • my v Home Creditu jsme jeden tým a jedno srdce
 • a taky víme, že #hcnenijenpra
 • naše kanceláře jsou jako doma a navíc kousek od hlavního nádraží – k nám to budeš mít odkudkoliv blízko
 • ať už je to 25 dní dovolené, stravenky za 100,- nebo volnočasové poukázky, benefitů máme celou řádku, záleží na tobě, který se ti bude líbit nejvíc

Jak si tě představujeme:

 • dělá ti radost pomáhat klientům, aby byli spokojení a zůstali u nás?
 • máš skvělé rétorické schopnosti a dokážete respektovat názory druhých?
 • máš trpělivost a jen tak něco tě nerozhází
 • s nespokojeným klientem/partnerem umíš divy 🙂 vše dokážeš srozumitelně vysvětlit a najít to správné řešení
 • dokážeš se do klienta vcítit a hledat pro něj to pravé řešení třeba i netradiční cestou?

A ještě potřebujeme, abys měl/a alespoň středoškolské vzdělání s maturitou.

Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit.

Kontakt

Home Credit a.s.
Martina Malíková

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.