542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Senior online analytička/analytik

Pro Kamali teď hledáme někoho, jako jsi ty – kdo umí a chce dělat webovou analytiku. Posláním Kamali je umožnit lidem půjčit si rychle, levně a bezpečně. Perfektní pochopení všech souvislostí na základě dat nám umožňuje poskytovat špičkové služby ve svém segmentu.

I díky datové analytice je Kamali už přes 5 let nejbezpečnější krátkodobou půjčkou v Česku. Je 100% online a bez papíru. Připoj se k nám a pojď spolu s námi měnit svět krátkodobých půjček k lepšímu.

Co u nás budeš dělat:

Dostaneš přístup ke všem datům, která vznikají v souvislosti s online půjčkami Kamali:
- business data z celého životního cyklu každé půjčky (DWH – SQL databáze)
- online data z webu (Google Analytics), mobilní aplikace (Google Firebase), z reklamních systémů (Google AdWords, Sklik, Facebook Ads ad.)
Co s nimi? Nepřetržitě je měřit, prezentovat s tlumočit do srozumitelné řeči, hledat v nich signály příležitostí. Nebo také cokoliv dalšího tě napadne.

Co od tebe očekáváme:

Myslíme si, že na zvládnutí této role bys už měl/a mít zkušenosti s prací ve stejné nebo obdobné roli. Klíčové pro nás bude to, že umíš strukturovaně uvažovat, prezentovat svoje myšlenky a argumenty. Prakticky znáš SQL a máš alespoň základní znalost angličtiny.

Proč se ti u nás bude líbit?

I když působíme ve finančním segmentu, raději než formální průměrnost máme rádi inspirativní osobitost. Přijdeš do týmu, kde už jsou specialisté na online reklamu a sociální média, UX experti, web a mobile designéři i vývojáři. Jsme také v kontaktu s dalšími online týmy ve skupině PPF, což nám dává příležitost učit se z jejich úspěchů i věcí, které se nepovedly, a sdílet s nimi i ty naše.

Chceš si o práci popovídat a zjistit více? Klidně se rovnou ozvi.

Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit.

Kontakt

Home Credit a.s.
Marie Konrádová
Nové sady 25
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.