542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Specialista na kreditní karty

Hledáš práci, kde se budeš cítit jako doma, kde budeš mít super kolegy, podporu a příležitosti ke kariérnímu růstu? Chceš pracovat 400m od Hlavního nádraží?

My v Home Creditu si svých zaměstnanců vážíme a můžeš tak získat i spoustu benefitů, ať už je to 25 dní dovolené, stravenky za 100,-, penzijní připojištění, Multisport karta, volnočasové poukázky nebo různé slevy na produkty.

Stojíme si za tím, že jsme jeden tým a jedno srdce a taky víme, že #hcnenijenprace – najdi si to a přesvědč se 🙂

Jak bude vypadat práce u nás?

- Budeš mít svoje stále místo u pracovního stolu a počítač, na kterém budeš pracovat pouze ty.
- K dispozici budeš mít několik kuchyněk, kde si vždy budeš moct uvařit dobrou kávu či čaj.

Tvoje práce se bude motat kolem kreditních karet, takže budeš například:
- zpracovávat webové žádosti o kreditní karty
- vyřizovat hovory ohledně sjednání a aktivace nových karet či opětovná aktivace u karet, kterým končí platnost
- nastavovat PIN kódy či vyřizovat převody z kreditních karet na běžný účet
- zároveň budeš osoba, která u nás přivítá nové klienty v rámci uvítacího telefonátu a seznámí je s produkty a službami, které mají

Jsi ten koho hledáme?

Pokud ti nevadí telefonování, rád/a pomáháš klientům a máš skvělé rétorické schopnosti, pak hledáme právě tebe.
Zároveň je pro nás důležité, abys byl/a trpělivý/á a empatický/á – dokážeš se do klienta vcítit a najít pro něj to pravé řešení.
A poslední věc – potřebujeme, abys měl/a alespoň středoškolské vzdělání s maturitou.

Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit.

Kontakt

Home Credit a.s.
Martina Malíková

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.