542 100 100

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Za hovor platíte podle běžné sazby svého operátora.

727 618 618

Pracovní dny od 8 do 18 hod.

Chcete volat na mobilní číslo? Na této lince můžete využít své volné minuty.

Pokud neradi voláte, napište nám email!

Operátor vymáhání pohledávek

Hledáš první práci nebo nový začátek? Přidej se k našemu týmu telefonického vymáhání.
Přečti si, co u nás budeš dělat, koho hledáme a co ti můžeme nabídnout a pak nám pošli svůj životopis prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“.

Co u nás budeš dělat?

 • Naše práce stojí na telefonické komunikaci s klientem – klienty upozorňujeme, že se opozdili se splátkou a připomínáme, do kdy či jak mají zaplatit, aby se vyhnuli pokutám a poplatkům navíc.
 • Zodpovídáme doplňující otázky klientů, vysvětlujeme podmínky našich produktů.
 • Nechybí práce na počítači a v interním systému.
 • A stíháme se i školit, bavit a soutěžit :o).

Jak si tě představujeme?

 • Baví tě mluvit s lidmi.
 • Jsi vstřícný a přátelský, dobře se ti pracuje v kolektivu.
 • Nevadí ti práce na směny – pracujeme od pondělí do pátku ve směnách: 8.00 – 16.30 hod., 9.30 – 18.00 hod., 11.30 – 20.00 hod., víkendy máš jen pro sebe (směny znáš dopředu).
 • Úspěšně jsi ukončil střední školu.

Proč se Ti s námi bude líbit?

 • Staneš se součástí skvělého týmu, kde ti všichni rádi pomůžou.
 • Získáš spoustu pracovních zkušeností a odborných znalostí ze světa financí, které ti otevřou dveře na další pozice – třeba Martina účtuje, Zdeněk je výborný riskař a Katka s Milanem vedou každý svůj tým.
 • Můžeš se zapojit do super soutěží o hodnotné ceny, chodit s námi na obědy, jezdit na teambuildingy.
 • Máme pro tebe připraven nástupní bonus 4 000 Kč a balíček benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zvýhodněného čerpání firemních produktů, volnočasové poukázky aj.).
 • Budeš pracovat v pohodovém pracovním prostředí v Titaniu na Nových sadech, na dohled od hlavního nádraží v Brně.
 • Přidat se k nám můžeš od 1. října 2018.

Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky @MYHomeCredit.

Kontakt

Home Credit a.s.
Zuzana Jabůrková
Nové sady 996/25
602 00  Brno-Staré Brno
Česká republika

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Home Credit a.s., IČO: 26978636, Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.